fbpx

Oho.ee

Otseülekanded, meelelahutus ja uudised

Foto: HK Roosa Panter 2020/2021 hooajal Autor/Allikas: Eesti Hoki

Foto: HK Roosa Panter 2020/2021 hooajal Autor/Allikas: Eesti Hoki

Eesti Naiste Jäähokiliigas kohtuvad pühapäeval omavahel esmakordselt Roosad Pantrid

Algaval nädalavahetusel peetakse Naiste Hokiliigas üks kohtumine Tallinna klubide vahel, kes 2021/2022 hooajal omavahel veel mõõtu võtnud ei ole. 


16. jaanuaril 
mängivad Tallinnas, Haabersti jäähallis võõrustajaklubi HK Roosa Panter 2 ning HK Roosa Panter. 
Kohtumine algab kell 19:30 ning otseülekannet näitab OHO Live TV! 

HK Roosa Panter 2 kapten Mari-Liis Kumm eesootavast kohtumisest HK Roosa Pantriga:

”Kohati on ehk veidike pingevabam kui teiste klubide vastu. Me tunneme oma vastaseid paremini kui teised, nende tugevusi ja nõrkusi. Samas ka nemad teavad meid. Eks see saab keeruline mäng olema, allahindlust ei tehta kellelegi. Aga loodame, et suudame nii neid kui ennast üllatada ja mängime distsiplineeritult ja suudame treeneri pandud eesmärke täita. Platsil keskendud ikkagi mängule ja enda tegevusele mitte nii palju vastasele.” 

Pool hooaega on möödas, kuidas olete rahul olnud ja kas seatud eesmärgid on ka realiseerunud? 

”Meil on palju noori ja alles hiljuti alustanud mängijaid ning nende areng on olnud ülimalt kiire, nad on väga tublid ja meie võistkonna kokkumäng on järjest paremaks läinud. Eesmärkide poole  püüdleme, igal mängul ehk jõuame neile ka sammukese lähemale. Iga mäng on olnud tohutu kogemuste pagas ja eks me nende arvelt muudkui kasvame. Kõigega ei saa rahul olla, aga igast mängust saame noppida õppetunni ja igas mängus on ka kordaläinut ja positiivset.”