fbpx

Oho.ee

Otseülekanded, meelelahutus ja uudised

Privaatsuspoliitika

Uuendatud 06.08.2021

Kes me oleme?

OHO Live TV Eesti
Daous Media & Entertainment (Daous OÜ)
Siduri 3, II-7
11313 Tallinn
Eesti
Reg.kood: 14219593
EE101954819

Lisainfo ja päringud info@oho.ee

Milliseid andmeid me kogume ja kuidas neid kasutame

Kommentaarid
Kui külastajad meie saidile kommentaare jätavad, kogume võimaliku rämpsposti vältimiseks kommentaaride teavet, mis kuvatakse kommentaaride väljal, samuti kommentaatori IP -aadressi ja brauseri teavet.

Soovi korral saate kasutada välist teenust, mis hoiab teid anonüümsena. Lisateavet leiate aadressilt https://automattic.com/privacy/.

Pange tähele, et postitust kommenteerides on teie profiilipilt avalik.

Meedia

Kui laadite meie saitidele üles sisu (pilte, teksti jt), vältige asukohaandmetega piltide avaldamist (EXIF GPS). Igaüks meie saidil saab seda teavet meie meediast koguda.

Küpsised

Kui jätate meie veebisaidile kommentaari, saate oma nime, e-posti aadressi ja veebisaidi küpsistesse salvestada. See on loodud mugavust silmas pidades, nii et te ei pea neid iga kord sisse logima ja neid uuesti kirjutama. Neid küpsiseid säilitatakse aasta.

Kui teil on konto ja logite meie saidile sisse, avame teile ajutise küpsise, et näha, kas teie brauser aktsepteerib küpsiseid või mitte. See küpsis ei sisalda isiklikke andmeid ja sulgub brauseri sulgemisel.

Kui logite sisse, avame teie sisselogimisandmete salvestamiseks mitu küpsist. Sisselogimiseks mõeldud küpsised on avatud kaks päeva. Kui valite nupu „Mäleta mind“, säilivad küpsised kaks nädalat. Kui logite oma kontolt välja, kustutatakse küpsised.

Manustatud sisu teistelt lehtedelt

Meie saidi artiklid võivad sisaldada teiste saitide sisu (nt videod, pildid, artiklid). Kui näete sellist manustatud teavet, käitub manustatud sisu nii, nagu oleksite külastanud manustatud sisu saiti.

Need osapooled võivad koguda teie andmeid, küpsiseid ja muud teavet, kui olete sellele saidile sisse logitud.

Statistika

Kogume oma lehtedelt statistilist teavet oma külastajate kohta, et paremini mõista, kes on meie sisust huvitatud ja milline sisu neid kõige rohkem huvitab. Kogume teavet iga saidi külastuse kohta. Meil on Google Analyticsi tööriist, mis kogub järgmist tüüpi andmeid:

  • Teie asukoht
  • Lehe vaatamise aeg ehk see, kui kaua olete saidil viibinud
  • Kui palju lehti olete vaadanud

Kui te pole oma brauseris küpsiste kasutamist lubanud, siis vastavat teavet ei koguta. Teavet kogutakse ainult siis, kui küpsised on lubatud. Iga meie veebisaidi külastaja saab küpsised igal ajal välja lülitada.

Pange tähele, et me ei kasuta seda teavet üksikisikute käitumismustrite avalikustamiseks. Meie eesmärk on näha, kui palju aega inimesed meie saidil veedavad, milliseid artikleid ja asju nad loevad.

Kellega me teie andmeid jagame

Me ei jaga kogutud teavet kellegagi väljaspoolt meie ettevõtet ja statistika on kättesaadav ainult meie juhtivtöötajatele. Töötajatel, kes ei pea statistikat nägema, pole neile juurdepääsu.

Kasutame oma veebisaidil väliseid ja kolmandate osapoolte teenuseid, kuid me ei saada neile andmeid eraldi. Kui teenus kogub teavet ja küpsiseid, jõustuvad nende privaatsuspoliitika.

Kui kaua me andmeid säilitame

Kui jätate meie saidile kommentaari, võidakse teie kommentaar ja metaandmed igavesti säilitada. Neil puudub automaatne eemaldamine. Pange tähele, et kui kommenteerite meie saiti, on kommentaarid avalikud pärast seda, kui oleme saidile need heaks kiitnud. Saate kommentaari ise kustutada, sel juhul eemaldatakse see ka meilt, kuid me ei saa garanteerida, et keegi on kommentaari enda tarbeks näiteks kopeerinud.

Säilitame teavet lehtedele sisse logitud kasutajate kohta seni, kuni konto on aktiivne. Säilitame teie registreerimisel meile edastatud teabe. Igal kasutajal on lubatud oma andmeid igal ajal näha, muuta ja kustutada (ainult kasutajanime ei saa muuta). Meie veebisaidi administratsioon näeb seda teavet (välja arvatud parool).

Külastajad saavad registreeruda ka meie veebipoe kliendiks. Meie veebipoe suhtes kehtib sama privaatsuspoliitika nagu kogu ülejäänud saidil. Kuni e-kaubanduse konto jääb aktiivseks, andmeid ei kustutata. Kasutamata kontod kustutatakse kolme (3) aasta pärast. Ootel ja ebaõnnestunud tellimusi säilitame kolm (3) päeva. Tühistatud ja lõpetatud tellimusi säilitatakse kolm (3) kuud.

Mis õigused teil on

Kui teil on meie veebisaidil kasutajakonto, näiteks veebipoe kaudu, võite paluda meil saata meile teavet, mille oleme teie kohta säilitanud. Pange tähele, et kui logite sisse WordPressi kaudu, kuvame ainult avalikult kättesaadavat teavet ja muu teave on saadaval WordPressi kaudu. See ei hõlma teavet, mida peame juriidilistel ja turvalisuse kaalutlustel säilitama.

Anname hea meelega lisateavet selle kohta, milliseid andmeid teie kohta kogume. Meie eesmärk ei ole kedagi isikupärastada, vaid pakkuda võimalikult funktsionaalset ja head teenust, et saaksite meie saiti nautida.

Kuhu teie andmed saadetakse

Meil on olemas rämpsposti filtrid, mis näevad teie kommentaare enne, kui need meile ülevaatamiseks tulevad.

Kuidas me kaitseme teie teavet ja hoiame ära selle väärkasutamise

Kasutame ainult oma tööks vajalikke tööriistu ja süsteeme. Kaitseme teie privaatsust meie ettevõttes, nii et statistikat ja andmeid näevad ainult need töötajad, kes seda oma töö tegemiseks vajavad. Teised ei näe andmeid.

Meil on veebisaidil kehtiv SSL-sertifikaatja meie enda informatsioon on väga krüpteeritud, nii et kõrvalised isikud ei pääse sellele juurde. Näiteks on meie haldussaidil sisselogimisblokk, et automatiseeritud robotid ei saaks lõputult proovida erinevaid paroolivalikuid.

Kellelt me ​​andmeid saame

Me ei osta ega hangi väliseid andmeid.


Juhime teie tähelepanu sellele, et meie ettevõtte taga on ka inimesi ja meile on oluline, et teaksite, et teeme kõik endast oleneva, et hoida teie informatsiooni saladuses ja kaitsta seda kõigi vahenditega. Mõistame privaatsuse tähtsust. Hoolitseme ise oma andmete eest. Palun võtke meiega ühendust, kui teil on küsimusi, ettepanekuid või ideid, mida saaksime kasutada oma privaatsuse parandamiseks. Täname koostöö eest!