Yhteystiedot

info@oho.ee
+358 40 555 1191

Tiimi:

Christina Daous

Tuottaja
christina@oho.ee
+358 40 555 1191
Ota rohkeasti yhteyttä Christinaan missä tahansa kysymyksissä!


Jack Daous

Päätoimittaja
jack@oho.ee
+372 55516116


Freelancer-toimittajat


Joni Hildén

Toimittaja
joni.hilden@oho.ee
+358 45 170 5915


Penina Peltonen

Toimittaja
penina.peltonen@oho.ee
+358 44 982 7191


Henna Pihlaja

Toimittaja
henna.pihlaja@oho.ee


Hanna Maaria Ikonen

Toimittaja
hanna.ikonen@hannamaaria.fi


Ville Väisänen

Toimittaja
ville.vaisanen@oho.ee


”Suomalainen”

Toimittaja
suomalainen@oho.ee


Olemme suomalainen perheyritys, jonka nykyinen kotipaikka on Viro. Palvelemme jokaista asiakastamme henkilökohtaisesti ja panostamme rehelliseen sekä avoimeen liiketoimintaan ja journalismiin. Tule käymään, niin tarjoamme kahvit!

Yrityksen tiedot:
Daous OÜ
Kadaka tee 25
76904 Ilmandu, Harku vald
Viro
Y-tunnus: 14219593
Verotunnus: EE101954819