fbpx

Oho.ee

Otseülekanded, meelelahutus ja uudised

EHKAS Eesti Tõugu Märade Aastanäitus

Teist korda toimub EHKASe Eesti Tõugu Märade Aastanäitus 2023! OhoTV teeb näituselt tasuta otseülekande.
Aeg ja koht: 27 mai 2023 .a. Pärnumaal, Reiu külas, Vana-Nurme talus.
Korraldaja: Eesti Tõugu Hobuse Kasvatajate ja Aretajate Selts
Korraldajate kontaktid: tel. +372 55 14 558, e-mail: eestihobuseselts@gmail.com
Kohtunikekogu: Astra Nilk, Karin-Juta Aarma ja Mirje Särev
Osavõtu tingimused: Näitusel saab osaleda kuni 20 EHKASe TR mära. Aastanäitusele kutsutakse 2021-2022.a. piirkondlike ülevaatuste põhjal 20 parimat 2019-2020.a. sündinud eesti tõugu mära. Ühe omaniku kohta kutsutakse maksimaalselt 2 hobust, kes ei ole varasemalt Aastanäitusel osalenud. Koha vabanedes osalemine vastavalt nimekirjale. Oodatud on ka märad koos varsaga.
Esitlusele tulevad erinevatest täkkudest põlvnevad märad olemasoleva märabaasi tutvustamiseks nii kasvatajatele kui ka kõigile teistele huvilistele või esitlemiseks müügi eesmärgil. Näitusel lubatakse osaleda hobustel, kelle tallis ei ole esinenud hobustenakkushaigusi viimase 4 nädala jooksul. Kõikidel hobustel nõutav pass.
Registreerimine: Osavõtust teatada esimesel võimalusel, aga hiljemalt 27. aprilliks meilile eestihobuseselts@gmail.com või tel. +372 55 14 558. Registreerimisel võib saata oma märast uuema pildi kataloogi jaoks ja soovi korral viidata oma müügisoovile. Õigeaegsel registreerimisel ilmub mära info ka näituse kataloogis.
Esitlejad: Nõutav on hobuse esitlejal korrektne riietus ja turvakübar. Võimalus kasutada ka seltsi poolset esitlejat: 15€ (lõpuringis esitlemine erikokkuleppel).
Hobuste majutus: Näitusepäeval garanteeritakse osalejatele boksikoht. Hind: 20 € (sisaldab heina). Võimalus tulla eelneval päeval, boksikohad olemas. Info Riina Rõa tel.+372 5664 3159
Vastutus: Korraldajad ei võta endale vastutust hobuse, osaleja või tema meeskonna materiaalsete või füüsiliste kahjustuste eest (sh õnnetused, vargused, haigestumised jms).
Transpordi kompensatsioon: Sellel aastal hobuste transporti ei kompenseerita.
AUTASUSTAMINE:
*Kõiki osavõtjaid autasustatakse roseti, diplomi, koti Subli mineraali ja päitsetega.
*Best in Show märale auhinnatekk.
*Parimale märale kompenseeritakse omaniku poolt valitud täku paaritustasu ja mära transpordiga seotud kulud täku juurde (max 300€)
*Suur fotogalerii ( seisupildid, liikumis ja hüppepildid, autasustamine) igale omanikule oma hobusest /hobustest TASUTA, fotograaf Sigrid Absalon.
*Eriauhinnad parimale aretajale ja publiku lemmikule märale.
Selts jätab endale õiguse auhinna saaja ümber vaadata juhul, kui auhinnalisele kohale tulnud mära vahetab omanikku, haigestub, vahetab seltsi. Täpsemad tingimused ja kokkulepped määratletakse seltsi ja auhinnalisele kohale tulnud hobuse omaniku vahelises lepingus.
ÜLEVAATUSE AJAKAVA:
09.00 – 11.00 Hobuste PILDISTAMINE, tervise kontroll ja mõõtmine
10.00 – 11.00 Hobuste tutvustamine maneežiga (lubatud ainult käekõrval)
Ülevaatus algab kell 11.00. Näitust on võimalik jälgida ka OTSEÜLEKANDENA.
1. märade esitlus käekõrval ja vabaliikumisel, soovi korral ka hüppel
2. märade lõpuring ja autasustamine

See sündmus on läbi.

Kuupäev

mai 27 2023
Juba toimunud

Kellaaeg

11:00 - 17:00

Toimumiskoht

Vana-Nurme talu
Pärnumaa

Korraldaja

EHKAS - "eesti hobuse eest"
www
http://eestihobu.ee/

Saatekava

Hetkel kalender on tühi!

Telli uudiskiri!