Oho.ee Live TV

Oho.ee on uus soomekeelne live-meedia. Meie eesmärgiks on pakkuda uut ja põnevat sisu erinevates otseülekannetes.

Lisaks sellele pakume me videograafi ja live-salvestuste teenust. Otsesaadete kaudu on teil võimalus saavutada publikut, keda te muidu tavaliselt oma sündmustega ei saavuta või lisada oma nähtavust erinevates meediates. Sündmuste jaoks saame teha teile oma lingi ja otseülekande nii, et saate ise otsustada kust teie vaatajad seda otseülekannet näevad.

Oho.ee on perefirma, kus meie väärtusteks on ausus, professionaalne töö ja paindlikkus. Oleme avatud igasugustele päringutele ja ideedele!

Jääme ootama teie päringut,

Jack (isa) & Christina (tütar)

info@oho.ee
+358 40 555 1191 (Christina)
+372 5551 6116 (Jack)


  

REKLAAM OHO LIVE TV-S

Kas soovid saavutada soomekeelset publikut?

Meie Oho Live TV-s teeme alati oma programme nii, et nad saavutaksid väga täpse publiku. Samal ajal toovad programmid lisaväärtust vaatajatele kui ka reklaamijatele.

Aitame sinul hea meelega saavutada just seda õiget vaatajat, kellele saaksid sina pakkuda huvitavat teenust või toodet. Aitame ka reklaamide tegemisel. Keskendume igale vaatajale ja meil on täpset informatsiooni selle kohta, kui palju meie saateid vaadatakse ning kui kaua vaatab üks inimene meie saateid. Teeme turundust ka ise sotsiaalmeedias ja meil on aktiivsed lehed nii Facebookis, Youtubes kui ka Instagramis. Meiega saab teha erinevat reklaamikoostööd sõltumata sinu eelarvest, alates logode paigutamisest kuni sisuturunduseni.

Milliseid vaatajaid võid meiega leida? Näiteks:

  • Soome motoristid
  • Soome autohobilised & ralli vaatajad
  • Eestisse reisivad soomlased
  • Eestis elavad soomlased
  • Taekwondo-harrastajad

Koostöös erinevate sündmuste ja tegijatega saavutame peaaegu iga nädal uut publikut ja meie võrgustik kasvab. Võta meiega ühendust ja äkki õnnestub meil koos välja mõelda midagi väga ägedat!

Helista +358 40 555 1191 või kirjuta christina@oho.ee!

Sündmuse videosalvestus

Võtke meiega julgelt ühendust!


* Hind sisaldab ühte kohtumist filmimeeskonnaga, ühte kaamerat koos kaameramehega ja ühte abilist. Sündmuse kestvus max 2 h ja hind ei sisalda videotöötlust. Hindadele lisandub käibemaks.


Oluline on teada saada, millises keskkonnas sündmus toimub, kes osaleb ja mida soovitakse salvestuse ja otseülekannetes saavutada. Aitame teid igasuguste küsimuste korral.


Videograaf alates 675 € *
Otseülekanne alates 900 € * 

Videoreklaam

Võtke meiega julgelt ühendust!

Saame pakkuda erinevaid videoreklaame vastavalt teie vajadustele. Täpsema info saamiseks palun küsida pakkumist, sest iga reklaam on alati individuaalne projekt koos erinevate vajadustega.


* Hind sisaldab ühte kohtumist ja kuni 10 sekundi pikkust videoreklaami. Hinnale lisandub käibemaks.


Hind alates 375 € *

Küsi pakkumist!

Nii palju kui on erinevaid sündmusi, on ka erinevaid vajadu


Võta meiega ühendust ja räägime korraks koos läbi, milline lahendus võiks sobida just Sinule.


+358 40 555 1191 (Christina)
+372 5551 6116 (Jack)