fbpx

Oho.ee

Otseülekanded, meelelahutus ja uudised

Coolbet Hokiliigas tõusis HC Panter liidri kandadele ning Narva PSK kolmandaks

Coolbet Hokiliiga tänastes mängudes teenisid olulisi võidupunkte tabeli teine HC Panter ning kolmandaks tõusnud Narva PSK.

Narva PSK sai täna Kohtla-Järvel peetud Ida-Virumaa hokiderbis 6:4 (2:2, 1:1, 3:1) võidu SK Viru Sputniku üle. Nii esimese kui teise kolmandiku järel oli mänguseis viigiline, otsustaval perioodil kallutasid külalised jõudude vahekorra enda kasuks. Narva PSK poolel olid täpsed Georgi Vassiljev, Aleksandr Rabotinski, Andrei Aleksandrov (1+1), Maksim Burkov (1+1), Kirill Iljin (1+2= ja Martin Anohhin. SK Viru Sputniku väravad viskasid Daniil Škaleta, Anton Nekrassov (2+0) ja Aliaksei Furman, Nikita Tsõganov andis kaks tulemuslikku söötu. Sergei Andrejev tõrjus võõrustajate väravasuul 40 ning Daniil Seppenen vastaste poolel 39 litrit.

Tallinna HC Panter alistas Haabersti jäähallis HS Riga 4:0 (0:0, 0:0, 4:0) ning vähendas ühe enampeetud mängu juures vahe liider HK Kurbadsiga ühele punktile.

Pantrite väravad viskasid viimasel kolmandikul Kevin Parras, Roland Luht (1+1), Jaanus Sorokin (1+1) ja Andrei Rozinko (1+1), väravas tegi nullimängu Anatoli Sizov.

Coolbet Hokiliiga tabeliseis: HK Kurbads 28 (14), HC Panter 27 (15), Narva PSK 14 (15), Tartu Välk 494 14 (15), HS Riga 13 (18), HC Everest 12 (12), SK Viru Sputnik 0 (15).

Järgmisel laupäeval, 14. jaanuaril kell 16:00 kohtuvad Kohtla-Järve jäähallis HC Everest ja HC Panter ning kell 17:00 Astri Arenal Tartu Välk 494 ja SK Viru Sputnik. Pühapäeval, 15. jaanuaril kell 15:30 võõrustab Narva PSK piirilinnas HC Everesti.