fbpx

Oho.ee

Otseülekanded, meelelahutus ja uudised

Eesti U20 noortekoondis alistus MM-il lõpuminutite väravatest Ukrainale 2:3 ning püsib viimasel kohal

Eesti U20 noortekoondis alistus kolmapäeva õhtul MM-i I divisjoni B-grupi turniiril Bytomis lõpuminutite väravatest Ukrainale 2:3 (0:1, 2:0, 0:2) ning püsib tabelis viimasel kohal.

Avakolmandikul läks Ukraina Mykhailo Kovalchuki tabamusest juhtima, kuid teisel perioodil tõid Maksim Burkovi ja Maksim Turovski tabamused Pääsukestele edu. Otsustaval kolmandikul hoidis Eesti koondis pikalt eduseisust kinni, kuid ajas 56:27 seadis Oleksii Dakhnovskyi arvulisest ülekaalust jalule viigi ning 32 sekundit enne lõpusireeni viskas Artem Hrabovetskyi samuti ülekaalust vastaste võiduvärava.

Eesti poolel mängu parimaks tunnistatud väravavaht Fjodor Aganezov tõrjus 32 ning ukrainlaste puurilukk Savva Serdiuk 20 vastaste pealeviset.

Kõigis kolmes senipeetud kohtumises on Eesti koondis eduseisu käest andnud ning saanud kirja vaid ühe punkti. Ukraina jätkab täisedu üheksa punktiga.

Tabeliseis kolme vooru järel: Ukraina 9, Jaapan 7, Itaalia 5, Lõuna-Korea, Poola 3, Eesti 1.

Reedel kell 14:00 kohtub Eesti meeskond Jaapaniga ning laupäeval samal ajal turniiri viimases mängus Itaaliaga.