fbpx

Oho.ee

Otseülekanded, meelelahutus ja uudised

HS Riga sai Kohtla-Järvel ka teise võidu, HC Everest alistati 3:2

Coolbet Hokiliiga uustulnuk HS Riga lahkub Kohtla-Järvelt kahe võidu ja liidrikohaga: eile alistasid noored Läti hokimehed HC Everesti 3:2 (1:0, 0:1, 2:1) ning laupäeval SK Viru Sputniku 7:1.

Eilse mängu avakolmandikul viis Rauls Ladusans HS Riga juhtima, teisel perioodil seadis Andrei Parshin tasakaalu jalule. Viimasel kolmandikul viis Rauls Kapura külalised uuesti ette, seejärel Grigori Romanov viigistas, kui kolm ja pool minutit enne lõpusireeni viskas Kristers Ansons lätlaste võiduvärava. HS Riga poolel andis Sandis Aužins kaks tulemuslikku söötu.

HC Everesti väravavaht Dmitri Rovda tõrjus mängu jooksul 25 ning HS Riga üleväljakolleeg Aksels Ozols 24 vastaste pealeviset.

Coolbet Hokiliiga mängud jätkuvad sel laupäeval, 24. septembril: kell 16:00 kohtuvad Kohtla-Järve hokiderbis HC Everest ja Viru Sputnik ning kell 18:10 Haabersti jäähallis Tallinna HC Panter ja Narva PSK.