fbpx

OHO Live TV Eesti

Otseülekanded, meelelahutus ja uudised – alati tasuta!

Allikas: Eesti Hoki

Allikas: Eesti Hoki

Eesti U18 noortekoondis alustab täna Elektrénais Nelja rahvuse turniiri

Eesti U18 noortekoondis alustab täna mänge Leedus, Elektrénais peetaval Nelja rahvuse turniiril, kus kohtutakse Ukraina, Leedu ja Poola eakaaslastega.

Eesti U18 koondise mängude ajakava:
Neljapäeval, 10. veebruaril kell 16:05 Eesti – Ukraina (Otseülekanne:  https://www.youtube.com/watch?v=Csst-lbBOn8)
Reedel, 11. veebruaril kell 19:05 Eesti – Leedu (Otseülekanne:  https://www.youtube.com/watch?v=j4QmTiwPih4)
Laupäeval, 12. veebruaril kell 12:05 Eesti – Poola (Otseülekanne:  https://www.youtube.com/watch?v=jzJtkzBKVIQ)    

Nelja rahvuse turniir moodustab osa ettevalmistustsüklist 3.-9. aprillini Tallinnas, Tondiraba jäähallis peetavaks IIHF U18 maailmameistrivõistluste II divisjoni A-grupi turniiriks, kus Eesti koondis heitleb Suurbritannia, Leedu, Rumeenia, Lõuna-Korea ja Serbia eakaaslastega.

Eesti U18 noortekoondise kooseis Nelja rahvuse turniiriks

VÄRAVAVAHID
Fjodor AGANEZOVS (29.01.2004) – HK Ventspils (LAT)
Georg VLADIMIROV (23.02.2005) – Söderhamn/Ljusne HC U20 (SWE)

KAITSJAD
Taavi AHMAN (16.04.2005) – Tartu SK Kajakas
Konrad KUDEVIITA (27.04.2004) – Borlänge HF U18 (SWE)
Roland LUHT (26.02.2006) – Tallinna HC Panter
Artjom MASLJONOV (14.09.2006) – Tallinna HK Tornaado
Daniel MÄTTIK (04.11.2005) – Pelicans U18 Akatemia Lahti (FIN)
Jegor PROSKURIN (14.05.2005) – Tallinna HC Panter
Johannes TAMMEORG (23.08.2004) – Tallinna HC Panter

RÜNDAJAD
Nikita BORODAJEV (24.07.2004) – Tallinna HC Panter
Eduard DROZDOV (09.08.2005) – Kohtla-Järve HC Everest
Georgi HILTŠENKO (20.03.2004) – Hofors HC U20 (SWE)
Deniss KONTSEUS (21.03.2004) – KOOVEE Tampere U20 (FIN)
Erik NEVOLAINEN (03.08.2004) – KooKoo Kouvola U18 (FIN)
Martin NOVITSKIY (30.03.2005) – TUTO Hockey U18 (FIN)
Aleksei POPOV (23.04.2004) – Narva PSK
Erik POTŠINOK (09.09.2004) – Vaasa Sport U18 (FIN)
Robin SEPMA (12.07.2005) – Tartu Välk 494
Niklas SILDRE (15.04.2005) – Falu IF U18 (SWE)
Nikita STEPANOV (27.07.2004) – KOOVEE Tampere U20 (FIN)
David TIMOFEJEV (04.08.2006) – KJT Haukat U18 (FIN)

Peatreener: Bálint FEKTI
Abitreener: Aleksandr SMETANIN
Abitreener: Sergei NOVIKOV
Väravavahtide treener: Rauno TIKKA
Videotreener: Martin J. HOGAN (interneti vahendusel)
Meeskonna ülem: Semjon SOLOMANIN
Hooldaja: Toomas REBANE
Peamänedžer: Jüri ROOBA