fbpx

Oho.ee

Otseülekanded, meelelahutus ja uudised

Naiste Hokiliigas alistas HC Grizzlyz Viljandis HK Fellin Fuuriad 4:1

Naiste Hokiliigas saavutas Tallinna HC Grizzlyz täna Viljandi jäähallis 4:1 (0:0, 0:1. 4:0) võidu sealse HK Fellin Fuuriad üle.

Väravateta lõppenud avakolmandiku järel pääses kodunaiskond teisel perioodil Margaret Neeringu väravast juhtima. Viimasel kolmandikul viskasid külalised Tallinnast neli vastuseta väravat ja kindlustasid võidu. Christin Lauk viskas kaks väravat ja andis ühe tulemusliku söödu, Marili Ärmand (1+1) ja Amalia Geller lisasid kumbki ühe tabamuse.

HK Fellin Fuuriate väravavaht Laura Puude tõrjus mängu jooksul 20 ning HC Grizzlyze üleväljakolleeg Sofia Salamatina 37 vastaste pealeviset.

Naiste Hokiliiga tabeliseis: HK Roosa Panter 1 14 (7), HC Everest 10 (7), Hokiklubi Säde 10 (9), HC Grizzlyz 10 (7), HK Fellin Fuuriad 4 (9), HC Wolferines 2 (5), HK Roosa Panter 2 0 (6).