fbpx

Oho.ee

Otseülekanded, meelelahutus ja uudised

Täiendatud! Politsei otsib Jõgevamaal kadunud 20-aastast Taavit

Täiendatud 19.8.2020:

Räägib Jõgeva piirkonnavanem Jana Õim:

Oma kodust teadmata suunas lahkunud Taavi otsingud on väldanud möödunud laupäevast saati ning need on olnud väga ulatuslikud. Ühes kaitseliitlaste, kaitseväe ja vabatahtlikega on politseinikud möödunud päevade jooksul inimahelikus kontrollinud üle mehe kodukohast kahe kilomeetri raadiusesse jäävad metsad, põllulapid, metsateed, teeservad ja muud paigad. Möödunud päevil on otsingumeeskonnaga liitunud teiste seas nii lennusalga kopter, ATV-patrullid kui ka teenistuskoerad. Lisaks on piirkond korduvalt üle vaadatud droonilennul. Seni meest leida õnnestunud ei ole, vabatahtlikud jätkavad tänagi mehe kodupaiga lähistel otsingutega.

Paralleelselt otsingutegevusega maastikul, käib aktiivne töö ka vihjete kontrollimisel ning kadunud mehe tuttavatega suhtlemisel selgitamaks, kas ehk on teda nähtud või temast midagi peale laupäeva kuuldud. Seni kahjuks ükski vihje otsingumeeskonda kadunud meheni viinud ei ole.

Teada on seegi, et kodust lahkudes jättis Taavi maha oma mobiiltelefoni, mistõttu ei ole politsei mehe leidmiseks abistavat infot saanud ka tema telefoni positsioneerimisest.

Mehe asukoha tuvastamiseks palume kõigil Tammsaare küla, Avinurme, Tudulinna ja Lohusuu piirkonnas või selle lähistel elavatel inimestel üle vaadata oma valdused ja kõrvalhooned juhul, kui Taavi sealt varju võis otsida. Infot, mis võiks aidata otsitava mehe asukohta tuvastada, oodatakse jätkuvalt numbril 112.

Manuses on värskeim foto, mille mees ise enne kodust lahkumist tegi. Sellel on näha, et otsitav mees on kiilas ning tal on arvatavasti seljas sinisekirju pikakäisega pluus.

Politsei palub elanike kaasabi selgitamaks täna öösel kadunud 20-aastase Taavi asukohta, kes lahkus oma kodust Mustvee vallas Tammessaare külas ega ole siiani tagasi naasnud.

Taavi on 160 sentimeetrit pikk ning keskmise kehaehitusega. Tal on pruunid lühikesed juuksed.

Politseinikud on koos vabatahtlikega otsinud Taavit tema kodukoha lähistelt ning ümbruskonnas paiknevatest metsadest. Tema otsingud jätkuvad seni, kuni ta on leitud. Noormehe elu võib ohus olla.

Palume kõigil, kel on informatsiooni Taavi võimaliku asukoha kohta, teatada sellest Häirekeskust hädaabinumbril 112.