fbpx

Oho.ee

Otseülekanded, meelelahutus ja uudised

Uudist täiendatud: Politsei otsib Tartumaal kadunud 53-aastast Andrest

Täiendatud 31.7.2020 11:09:

Praegu teadaolevalt nähti Andrest viimati eile, 30. juuli õhtul kella 20 paiku Kanepi vallas Pikajärve külas Hainjärvel, kust ta suundus Saverna-Otepää tee poole. Meest otsivad politsei kõrval ka vabatahtlikud, ühtlasi laekus eile inimestelt mitu vihjet mehe võimalikust liikumissuunast, mida kontrolliti, kuid meest paraku veel leitud ei ole. Tema asukoha tuvastamine jätkub.

Politsei palub inimeste kaasabi tuvastamaks täna kella 16 paiku oma Tartumaal Kambja vallas Kodijärve külas asuvast elukohast lahkunud 53-aastase Andrese asukoht. 

Andres on lühemat kasvu, tal on tumepruunid lühikesed juuksed ja tema näol on armid. Andres ei räägi ja ta vajab igapäevatoimingutes abi. Käies on talle iseloomulik käsi sirgelt kõrval hoida.

Kodijärve külas asuvast elukohast lahkudes oli Andresel seljas helesinine dressipluus ja jalas heledad dressipüksid.

Politseinikud on Andrest tema elukoha ümbrusest otsinud ja kogunud infot tema võimaliku viibimispaiga kohta. Seni pole teda leida õnnestunud. Võimalusel palub politsei piirkonna maaomanikel hoida silmad lahti põldudel, tühjade hoonete ümbruses ja kõrvalistes kohtades, kuhu inimesed tavaliselt ei satu.

Palume kõigil, kel on infot Andrese võimaliku asukoha kohta, anda sellest teada hädaabinumbril 112.